A jak se stanete součástí úspěšného projektu?

Je to velmi jednoduché – koupíte si dluhopis společnosti ze skupiny Penta, která spolufinancuje vybraný projekt, čímž jí a ručiteli dané emise na určité období půjčujete peníze na realizaci a financování tohoto projektu. Za tuto půjčku Vám poté tato společnost pravidelně (zpravidla pololetně) vyplácí dohodnutý úrok.
Vyberete si, na jak dlouhou dobu chcete své peníze investovat a při splatnosti dluhopisu Vám tato společnost vyplatí zpět celou investovanou sumu (jistinu).

485

EMISÍ DLUHOPISŮ
v celkovém objemu 4,305 mld. € aranžovaných Privatbankou pro společnosti skupiny Penta od roku 2007

172

AKTIVNÍCH EMISÍ
v celkovém objemu více než 1,343 mld. € aktuálně vlastněných klienty Privatbanky

313

SPLACENÝCH EMISÍ
od roku 2007 v objemu 2,962 mld. € všechny byly vyplacené klientům řádně a včas

368 mil. €

VÝNOSŮ
bylo doposud celkem vyplaceno klientům vlastnícím dluhopisy aranžované Privatbankou
DOSTUPNÉ PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST
132 emisí v objemu 898 mil. € bylo k dispozici i pro menší klienty, s minimálním objemem investice 3 000 €
EMISE V CZK
107 emisí v objemu 19,365 mld. CZK bylo emitováno v českých korunách

Chci nezávaznou nabídku

Vyberte jakou sumu chcete investovat
Chybní e-mail
Odesláním formuláře uděluji Privatbance, a.s., se sídlem Einsteinova 25, 851 01 Bratislava souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených ve formuláři
(*povinné údaje)

Vypočítejte si zhodnocení Vašich úspor

Minimálna výška je 500 000 CZK
Uvedený výpočet je informativní a představuje výnos za celé období zhodnocování.
Výnosy jsou vypláceny pololetně.
Staňte se součástí úspěšných českých projektů skupiny PENTA s investicí již od 500 000 CZK

Masarykovo nádraží

Masaryčka, vlajková loď společnosti Penta Real Estate, se stane novým centrálním pulzujícím srdcem Prahy. Unikátní architektura světově proslulých architektů z ateliéru Zahy Hadid vytvoří nový orientační bod, zregeneruje obrovský brownfield patřící k Masarykovu nádraží a vnese do centra města novou kvalitu každodenního života. Celý záměr se snaží maximálně respektovat historii území a stávající zástavbu a zároveň vytvořit mimořádné architektonické dílo, které se stane nedílnou součástí moderní podoby města.

Projekt je v současné době ve výstavbě a po jeho ukončení nabídne v první etapě dvě kancelářské budovy, jejichž součástí budou kancelářské podlaží a dvě patra obchodních prostor s perfektní dostupností z ulice, z vlakových nástupišť a také z vyvýšeného přestřešení s parkovou úpravou. Celý projekt nabídne velkorysý prostor s důrazem na kancelářské prostory, maloobchodní a obytné bydlení včetně rekonstrukce a modernizace historické Masarykovy stanice.

Díky projektu společnosti Penta Real Estate se stane oblast okolí Masarykova nádraží důležitým pražským dopravním uzlem s napojením na letiště; stane se místem setkávání, kterým nebudou lidé pouze procházet, ale kvalitně zde trávit svůj čas a setkávat se kvůli práci i zábavě. Stane se místem, které propojí pro pěší přilehlé městské části od Florence po Žižkov. Místem, které navazuje na svou minulost a zároveň přináší novou dynamiku a možnosti využití.

Projekt Masaryčka bude realizován v několika etapách s předpokládaným dokončením ve Q2/2023 a nabídne v až 26 900 m2 nových kancelářských ploch, obchodů, restaurací a kaváren.

Získat nezávaznou nabídku

Lékárny Dr.Max

Lékárny Dr.Max vznikly v roce 2006 a v současnosti patří s více než 2300 lékárnami k největším lékárenským řetězcům ve střední Evropě. Působí již v šesti zemích Evropy (Česko, Slovensko, Polsko, Rumunsko, Srbsko a Itálie) a patří mezi TOP 4 maloobchodní lékárenské řetězce v Evropě, přičemž cílem Penty je dále s projektem expandovat.

Síť tvoří téměř 1 800 lékáren ve vlastnictví společnosti Dr.Max a dalších více než 400 s franšízovou licencí, kde je prodáno více než 1,2 milionu kusů zboží denně. Tržní podíl v České republice dosahuje téměř 31 % a na Slovensku 19 %.

Více než 15 000 vysoce kvalifikovaných lékárníků a farmaceutických asistentů obslouží měsíčně více než 13 milionů pacientů. Projekt Dr.Max zaznamenává kontinuální nárůst tržeb i zisků.

Fortuna Entertainment Group

Fortuna Entertainment Group je největším provozovatelem kurzových sázek a her ve střední a východní Evropě. Penta po vstupu do Fortuny v roce 2005 společnost konsolidovala a zaměřila se na mezinárodní expanzi. Ta vyvrcholila v roce 2017 akvizicí několika společností v čele se skupinou Hattrick Sports Group operující zejména v Rumunsku a v Chorvatsku. Do té doby se firma koncentrovala na trhy v Česku, na Slovensku a v Polsku, kde v rámci segmentu vždy zaujímá pozici jednoho z lokálních leaderů.

Získat nezávaznou nabídku

Nová Waltrovka

Projekt Nová Waltrovka odkrývá krásu další části zanedbané lokality na Praze 5 a s respektem k historii přináší zpět život na toto území. Projekt navazuje na úspěšné dokončení první a druhé fáze Waltrovky a v rámci 1. etapy nabídne 24.000 m² nových, moderních kancelářských prostor a 4.300 m² retailových prostor k pronájmu. Dvě moderní kancelářské budovy s názvem METALICA a LEGATICA nabídnou svým budoucím nájemcům nejen vysoký standard, ale také mnoho dalšího - komunitní zahradu na střechách, velkolepé terasy s panoramatickými výhledy a přívětivé zázemí pro sportovce v podobě koláren a sprch. Kromě administrativních budov, přímo pod svahem Malvazinek, postupně vznikne i více než 500 prémiových bytů, designový hotel, základní škola, nové centrální náměstí i velké sportovní nebo dětské hřiště. Jedinečná lokalita osloví opět nejen bohatou občanskou vybaveností, rozsáhlými plochami zeleně, snadnou dopravní dostupností, ale především atmosférou moderní městské čtvrti, kde přes den vládne čilý ruch a večer se mění v klidnou, městskou oázu. Nová Waltrovka propojuje dvě zastávky metra B – Jinonice a Radlická, které jsou jen pár stanic od centra města (Anděl, Smíchov), dá se tedy říct, že se Nová Waltrovka nachází téměř v centru Prahy.

S investicí do dluhopisů jsou spojena rizika, jejichž podrobný popis najdete v prospektu dluhopisu, který je zveřejněn na www.privatbanka.sk. Informace uvedené v tomto prospektu by měly být zájemci o investování do dluhopisů pečlivě vyhodnoceny před uskutečněním rozhodnutí o investování do dluhopisů.