sk
cz en
MENU
KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
PRIVÁTNY BANKÁR
Vyberte si svojho privátneho bankára

Mgr. Eduard Turčánik
Riaditeľ Odboru privátneho bankovníctva
Bratislava

mobil: +421 911 656 082
turcanik@privatbanka.sk
Ing. Juraj Rybár
Zástupca riaditeľa Odboru privátneho bankovníctva, privátny bankár
Bratislava

mobil: +421 940 854 654
rybar@privatbanka.sk
Mgr. Martin Švec
Zástupca riaditeľa odboru privátneho bankovníctva
Bratislava

mobil: +421 908 730 790
svec@privatbanka.sk
Linda Grešková
Privátny bankár
Bratislava

mobil: +421 911 667 394
greskova@privatbanka.sk
Ing. Eva Havasová
Senior privátny bankár
Bratislava

mobil: +421 907 878 769
havasova@privatbanka.sk
Ing. Ľubica Homerová
Senior privátny bankár
Bratislava

mobil: +421 915 785 536
homerova@privatbanka.sk
Mgr. Jana Chovancová
Privátny bankár
Bratislava

mobil: +421 911 994 276
chovancova@privatbanka.sk
Mgr. Miroslava Juhászová
Privátny bankár
Bratislava

mobil: +421 911 880 907
juhaszova@privatbanka.sk
Ing. Juraj Kalivoda
Senior privátny bankár
Bratislava

mobil: +421 903 552 743
kalivoda@privatbanka.sk
Bc. Erik Koňár
Privátny bankár
Bratislava

mobil: +421 910 925 186
konar@privatbanka.sk
Ing. Ján Kšinský
Senior privátny bankár
Bratislava

mobil: +421 915 773 878
ksinsky@privatbanka.sk
Zlatica Murányiová
Senior privátny bankár
Bratislava

mobil: +421 911 856 846
muranyiova@privatbanka.sk
Mgr. Ján Pašteka
Privátny bankár
Bratislava

mobil: +421 904 634 354
pasteka@privatbanka.sk
Ing. Lucia Petíková
Privátny bankár
Bratislava

mobil: +421 911 443 794
petikova@privatbanka.sk
Mgr. Petra Šuleková
privátny bankár
Piešťany

mobil: +421 911 994 572
sulekova@privatbanka.sk
Zdenko Tokoš
privátny bankár
Bratislava

mobil: +421 911 113 979
tokos@privatbanka.sk
Ing. Jana Kovácsová
Privátny bankár
Banska Bystrica

mobil: +421 904 664 828
kovacsova@privatbanka.sk
Ing. Milan Bielený
Privátny bankár
Košice

mobil: +421 911 677 096
bieleny@privatbanka.sk
Mgr. Matúš Kocur
Privátny bankár
Košice

mobil: +421 903 430 612
kocur@privatbanka.sk
PhDr. Andrea Saksunová, PhD.
Privátny bankár
Košice

mobil: +421 910 838 857
saksunova@privatbanka.sk
PhDr. Dušan Ürge
Vedúci obchodného tímu, privátny bankár
Košice

mobil: 0904 850 583
Urge@privatbanka.sk
Ing. Hana Andrýsková
privátny bankár
Brno

mobil: +420 603 800 371
Andryskova@privatbanka.cz
Ing. Marek Benčat
riaditeľ pobočky Privatbanky, a.s., v ČR
Praha

mobil: +421 911 489 068
bencat@privatbanka.sk
Ing. Alexandr Cetl
zástupca riaditeľa pobočky v ČR, privátny bankár
Praha

mobil: +420 734 432 808
cetl@privatbanka.cz
Martin Linka, DiS
zástupca riaditeľa pobočky, privátny bankár
Praha

mobil: +420 731 625 250
linka@privatbanka.cz
Bc. Josef Běhounek
privátny bankár
Praha

mobil: +420 604 273 240
behounek@privatbanka.cz
Ing. Václav Havlíček
privátny bankár
Praha

mobil: +420 604 273 243
havlicek@privatbanka.cz
Ing. Roman Hrůza
privátny bankár
Praha

mobil: +420 733 547 775
hruza@privatbanka.cz
Adam Kantor
privátny bankár
Praha

mobil: +420 737 865 469
kantor@privatbanka.cz
Ing. Denisa Kolářová
privátny bankár
Praha

mobil: +420 731 694 890
kolarova@privatbanka.cz
Jan Losert
privátny bankár
Praha

mobil: +420 602 671 443
losert@privatbanka.cz
Petr Petriska
privátny bankár
Praha

mobil: +420 732 390 813
petriska@privatbanka.cz
MgA. Lenka Porubská Milionová
privátny bankár
Praha

mobil: +420 734 264 194
milionova@privatbanka.cz
Bc. Marek Pihorňa
privátny bankár
Praha

mobil: +420 604 199 789
pihorna@privatbanka.cz
David Ryba
privátny bankár
Brno

mobil: +420 604 302 458
ryba@privatbanka.sk
Ing. František Studený
privátny bankár
Brno

mobil: +420 604 288 139
studeny@privatbanka.sk
Otto Tauchman
privátny bankár
Praha

mobil: +420 602 688 120
tauchman@privatbanka.cz
Ing. Aleš Mrkva
privátny bankár
Ostrava

mobil: +420 734 523 932
mrkva@privatbanka.cz
Jiří Vana
privátny bankár
Praha

mobil: +420 739 401 925
vana@privatbanka.cz
Ing. Ladislava Vavroušková
privátny bankár
Praha

mobil: +420 604 199 810
vavrouskova@privatbanka.cz
Ing. Roman Novák, PhD
Senior privátny bankár
Trnava

mobil: +421 911 244 502
novak@privatbanka.sk
Ing. Ladislav Mahút
Privátny bankár
Žilina

mobil: +421 904 899 438
mahut@privatbanka.sk
Ing. Jana Trizuliaková
Privátny bankár
Žilina

mobil: +421 903 250 117
trizuliakova@privatbanka.sk
Ing. Veronika Karcagiová
privátny bankár II.
Praha

mobil: +420 603 144 850
karcagiova@privatbanka.cz
Ing. Alina Tóthová
Senior privátny bankár
Žilina

mobil: +421 915 252 949
tothova@privatbanka.sk
Naše analýzy
Týždeň v skratke
Mesiac v skratke
Komentáre
Prognózy

Týždeň v skratke

14. týždeň 2024
13. týždeň 2024
12. týždeň 2024
11. týždeň 2024
10. týždeň 2024
9. týždeň 2024
8. týždeň 2024
7. týždeň 2024
6. týždeň 2024
5. týždeň 2024
4. týždeň 2024
3. týždeň 2024
2. týždeň 2024
1. týždeň 2024
50. týždeň 2023
49. týždeň 2023
ZOBRAZIŤ VIAC
skryť
Dôležité informácie
Anti Money Laundering
Ochrana osobných údajov
PSD 2
MiFID
Kurzový lístok
NákupPredajVývoj
USD1,08901,0610
CHF0,99100,9650
CZK25,692025,0320
GBP0,86700,8440
SEK11,653011,3540
ZOBRAZIŤ VŠETKY
Prehľad finančného trhu
ZOBRAZIŤ VIAC
INFOCENTRUM