sk
cz en
MENU
KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
PRIVÁTNY BANKÁR
Vyberte si svojho privátneho bankára

Ing. Marek Benčat
riaditeľ pobočky Privatbanky, a.s., v ČR
Praha

mobil: +421 911 489 068
bencat@privatbanka.sk
Ing. Alexandr Cetl
zástupca riaditeľa pobočky v ČR, privátny bankár
Praha

mobil: +420 734 432 808
cetl@privatbanka.cz
Martin Linka, DiS
zástupca riaditeľa pobočky, privátny bankár
Praha

mobil: +420 731 625 250
linka@privatbanka.cz
Bc. Josef Běhounek
privátny bankár
Praha

mobil: +420 604 273 240
behounek@privatbanka.cz
Ing. Václav Havlíček
privátny bankár
Praha

mobil: +420 604 273 243
havlicek@privatbanka.cz
Adam Kantor
privátny bankár
Praha

mobil: +420 737 865 469
kantor@privatbanka.cz
Ing. Denisa Kolářová
privátny bankár
Praha

mobil: +420 731 694 890
kolarova@privatbanka.cz
Jan Losert
privátny bankár
Praha

mobil: +420 602 671 443
losert@privatbanka.cz
Petr Petriska
privátny bankár
Praha

mobil: +420 732 390 813
petriska@privatbanka.cz
MgA. Lenka Porubská Milionová
privátny bankár
Praha

mobil: +420 734 264 194
milionova@privatbanka.cz
Bc. Marek Pihorňa
privátny bankár
Praha

mobil: +420 604 199 789
pihorna@privatbanka.cz
Otto Tauchman
privátny bankár
Praha

mobil: +420 602 688 120
tauchman@privatbanka.cz
Jiří Vana
privátny bankár
Praha

mobil: +420 739 401 925
vana@privatbanka.cz
Ing. Ladislava Vavroušková
privátny bankár
Praha

mobil: +420 604 199 810
vavrouskova@privatbanka.cz
Ing. Veronika Karcagiová
privátny bankár II.
Praha

mobil: +420 603 144 850
karcagiova@privatbanka.cz
Naše analýzy
Týždeň v skratke
Mesiac v skratke
Komentáre
Prognózy

Týždeň v skratke

9. týždeň 2024
8. týždeň 2024
7. týždeň 2024
6. týždeň 2024
5. týždeň 2024
4. týždeň 2024
3. týždeň 2024
2. týždeň 2024
1. týždeň 2024
50. týždeň 2023
49. týždeň 2023
48. týždeň 2023
47. týždeň 2023
46. týždeň 2023
45. týždeň 2023
44. týždeň 2023
ZOBRAZIŤ VIAC
skryť
Dôležité informácie
Anti Money Laundering
Ochrana osobných údajov
PSD 2
MiFID
Kurzový lístok
NákupPredajVývoj
USD1,09501,0670
CHF0,97200,9470
CZK25,639024,9810
GBP0,86700,8450
SEK11,347011,0560
ZOBRAZIŤ VŠETKY
Prehľad finančného trhu
ZOBRAZIŤ VIAC
INFOCENTRUM