sk
cz en
MENU
KONTAKTOVAŤ
OBCHODNÉ MIESTA
PRIVÁTNI
BANKÁRI
ÚSTREDIE
PRIVÁTNY BANKÁR
Vyberte si svojho privátneho bankára

Ing. Marek Benčat
riaditeľ pobočky Privatbanky, a.s., v ČR
Praha

mobil: +421 911 489 068
bencat@privatbanka.sk
Ing. Alexandr Cetl
zástupca riaditeľa pobočky v ČR, privátny bankár
Praha

mobil: +420 734 432 808
cetl@privatbanka.cz
Martin Linka, DiS
zástupca riaditeľa pobočky, privátny bankár
Praha

mobil: +420 731 625 250
linka@privatbanka.cz
Bc. Josef Běhounek
privátny bankár
Praha

mobil: +420 604 273 240
behounek@privatbanka.cz
Ing. Václav Havlíček
privátny bankár
Praha

mobil: +420 604 273 243
havlicek@privatbanka.cz
Ing. Roman Hrůza
privátny bankár
Praha

mobil: +420 733 547 775
hruza@privatbanka.cz
Adam Kantor
privátny bankár
Praha

mobil: +420 737 865 469
kantor@privatbanka.cz
Jan Losert
privátny bankár
Praha

mobil: +420 602 671 443
losert@privatbanka.cz
Petr Petriska
privátny bankár
Praha

mobil: +420 732 390 813
petriska@privatbanka.cz
Bc. Marek Pihorňa
privátny bankár
Praha

mobil: +420 604 199 789
pihorna@privatbanka.cz
Mgr. Tomáš Kadula
privátny bankár
Praha

mobil: .
kadula@privatbanka.cz
Otto Tauchman
privátny bankár
Praha

mobil: +420 602 688 120
tauchman@privatbanka.cz
Jiří Vana
privátny bankár
Praha

mobil: +420 739 401 925
vana@privatbanka.cz
Ing. Ladislava Vavroušková
privátny bankár
Praha

mobil: +420 604 199 810
vavrouskova@privatbanka.cz
Nikol Faltysová
privátny bankár
Praha

mobil: .
faltysova@privatbanka.cz
Ing. Veronika Karcagiová
privátny bankár II.
Praha

mobil: +420 603 144 850
karcagiova@privatbanka.cz
Naše analýzy
Týždeň v skratke
Mesiac v skratke
Komentáre
Prognózy

Týždeň v skratke

27. týždeň 2024
26. týždeň 2024
25. týždeň 2024
24. týždeň 2024
23. týždeň 2024
22. týždeň 2024
21. týždeň 2024
20. týždeň 2024
19. týždeň 2024
18. týždeň 2024
17. týždeň 2024
16. týždeň 2024
15. týždeň 2024
14. týždeň 2024
13. týždeň 2024
12. týždeň 2024
ZOBRAZIŤ VIAC
skryť
Dôležité informácie
Anti Money Laundering
Ochrana osobných údajov
PSD 2
MiFID
Kurzový lístok
NákupPredajVývoj
USD1,10301,0750
CHF0,98700,9620
CZK25,668025,0100
GBP0,85100,8290
SEK11,645011,3460
ZOBRAZIŤ VŠETKY
Prehľad finančného trhu
ZOBRAZIŤ VIAC
INFOCENTRUM